Розпочалося читання навчального курсу «Європейські цінності: політика і культура»

Навчальний курс «Європейські цінності: політика і культура» має на меті поглибити розуміння гасла «Культура має значення» та показати як цінності впливають на розвиток європейських країн. Це дозволить ознайомити українських студентів з фундаментальними принципами та основними аспектами європейських цінностей та політики європеїзації як частини сучасного світу. Також цей курс покликаний розширити розуміння щодо принципів та концепцій європейської інтеграції. Отримані знання та навички будуть корисними для участі в міжнародних культурних проектах, європейських освітніх програмах, побудові політичної та культурної співпраці з європейськими партнерами та журналістської діяльності.

Лектори:
Дмитро Шевчук, проректор з науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, доцент;
Віталій Лебедюк, декан факультету політико-інформаційного менеджменту, кандидат наук з державного управління, доцент;
Олена Шершньова, кандидат наук з державного управління, старший викладач.

Опис курсу: 3 ECTS (лекційні заняття – 30 годин; семінарські заняття – 24 години; підсумок – науковий проект).