Представники Острозької академії взяли участь в конференції, присвяченій місії університету в сучасному світі

17 травня 2019 року в Люблінському католицькому університеті Іоана Павла ІІ відбулася міжнародна конференція «Природа та місія університету в сучасному світі». Участь в ній взяли представники Національного університету «Острозька академія» – проректор з науково-педагогічної роботи проф. Дмитро Шевчук та декан факультету політико-інформаційного менеджменту доц. Віталій Лебедюк. Конференція була присвячена доволі актуальній темі становища сучасного університету і об’єднала науковців із України, Польщі, США, Швейцарії, Угорщини, Італії. Розглядалися важливі питання академічного життя: криза університету та способи її подолання, роль гуманітаристики та філософії для сучасного суспільства, місія університету перед лицем глобальних викликів, способи функціювання університетів в умовах ринкової економіки.