Дмитро Шевчук взяв участь в програмі мобільності Erasmus+

Erasmus+ – це програма академічної мобільності, яка фінансується Європейським Союзом. Вона має декілька напрямків. Окремо є програма викладання та стажування для викладачів. Існують також програми студентської мобільності. Дмитро Шевчук взяв участь в мобільності, пов’язаній із викладанням, тзв. Erasmus+ Teaching Mobility for Academic Staff. Протягом тижня він мав заняття для студентів Інституту філософії Університету в Зеленій Ґурі в Польщі. Викладання передбачало лекційні заняття для студентів різних курсів бакалаврату та маґістеріуму спеціальностей «Філософія» та «Культурологія». Потрібно сказати, що між НаУОА та Університетом в Зеленій Ґурі уже декілька років відбувається плідна співпраця, зокрема, в реалізації програм академічного обміну.